Läinud nädalalõpp Keilas oli tõeline ujumise pidu. Laupäeval, 1.juunil, toimus EUL Noortesarja finaal ja pühapäeval, 2.juunil, Arena Keila Cup XVIII.

NS finaal oli klubi ujujatele silmatorkavalt edukas. Starti pääses läbi väga tiheda sõela klubist 7 ujujat. Umbes sama ujujate arvuga on Swimclubi juba aastaid võistlustel esindatud. Kuid tänavu tuleb täheldada, et on toimunud suur edasiminek just kvaliteedis- kokku 6 medalit. Ja tegemist on ju nelja vanuseklassi vabariigi meistrivõistlustega. Õnnitleme kõiki finaliste ja nende treenereid Britta Westholmi Jüri osakonnast ja Marianne Seimani Kuusalu osakonnast. Kolm medalit riputati kaela Kirke Madarile (s.2007a.) Hõbemedal 100m vabalt ujumises 1.04,95 ning pronksmedalid 200m vabaltujumises 2.24,30 ja 100m selili ujumises 1.25,25. Emma Sofia Lootus (s.2007a.) võitis hõbeda 100m seliliujumises 1.14,22 ja pronksi 100m vabaltujumises 1.05,88. Tubli arenguhüppe teinud Maarja Katherine Link (s.2006.a.) tuli pronksmedalile 100m vabaltujumises 1.04,19. Toredaid isiklikke ujusid ka Mariliis Tiits, Anni Mari Laupmaa ja Kai Robert Tiede.

Keila Swimclubi „lipuvõistlusel„ Arena Keila CUP, mis toimus tänavu juba XVIII korda, oli stardis samuti rekordarv Seiujumiskooli õpilasi- 17 ujujat.

Medaleid võitsid meie klubi ujujatest Jane Johanson, Anete Mooro, Laura Murel, Gerly Herodes, Oskar Kleinson ja Ander Ojala. Kuid sellega pole võistlushooaeg sugugi mitte lõppenud. Käib sportliku vormi lihvimine 14.-16.juunil Tartu Aura 50m ujulas toimuvate Eesti Noorte meistrivõistluste tarvis. Ja siis, hooaja lõpetamiseks, taas Keilas, Euronics Junior Keila CUP V, mis toimub tänavu 29.juunil.

Jaga seda lehte maailmaga: