Kolmapäeval, 25.veebruaril toimus Keila Tervisekeskuses taaskord sõpruskohtumine spordiklubiga Garant, kus treenivad peamiselt vene lapsed. Sõbralikus õhkkonnas võisteldi kahes vanuseklassis individuaalselt 50m krooli ja 50m selili ujumises. Lisaks ka 8×50 krooli- ja seliliteateujumised.

Esimesel sõpruskohtumisel oktoobrikuus jäid kõik individuaalsed esikohad meie klubisse, kuid seekord pidime väga napilt ühe esikoha vastastele anda, vahe teise kohaga oli kõigest 0,01 sekundit. Hästi läks ka teateujumises- 3 võitsime, ühe kaotasime. Nii mõnigi laps pidi ujuma neli korda ja iga kord andma endast maksimumi. Ei ole lihtne ka kogenenud võistlejale. 

Selline võistlus on lastele igati meelepärane ja juba oodatakse põnevusega järgmist kohtumist. 

Tulemusi näeb siin ja pilte siin

Jaga seda lehte maailmaga: