Laupäeval, 20.mail toimus Keila ujulas kauaoodatud Kõik Meie Pardikeste finaalvõistlus, kuhu pääsesid kolme etapi parimad. Tegemist on võistlussarjaga, mida võib nimetada ka kõige nooremate ujujate meistrivõistlusteks.

Karl 50m rinnuli III koht. Pildi autor: Raili Puolokainen

Karl 50m rinnuli III koht. Pildi autor: Raili Puolokainen

Meie klubist pääses võistlema 21 last. Edukaimaks oli Karl Vilson, kes saavutas III koha 50m rinnuliujumises ajaga 51,78 ning jäi napilt neljandaks 25m liblikaujumises ajaga 21,30. Nora Uusen saavutas samuti kõrge 4.koha 25m vabaltujumises ajaga 20,91. Esikümnesse ujusid veel Emma Sofia Lootus, Kaspar Klemmer, Nikita Sinkarjov, Joonas Koppen, Kirke Madar, Aila-Ly Rogatkin ja Alex Sikk.

Võistlus lõppes suure kaasaelamise saatel teatevõistlusega. Meie võistkond koosseisus Kirke Madar, Elisabeth Kask, Alex Sikk ja Kaspar Klemmer saavutasid kõrge III koha 4x50m vabalt ujumises 2007sa vanuseklassis. 

Kõiki tulemusi näeb siin

Jaga seda lehte maailmaga: