Aprillikuus peetakse Keila Tervisekeskuse 25m ujulas traditsioonilist Harjumaa meistrivõistlust ujumises, kus saavad osavõtta kõik Harjumaal (va Tallinn) elavad, töötavad või sportivad noored ja täiskasvanud. Võistluse eesmärk on selgita Harjumaa absoluutsed meistrid ujumises, samuti ka Harjumaa meistrid noorte, juuniorite ja veteranide vanuseklassis.

5.aprillil toimunud võistlusel osales 110 osalejat, seal hulgas 24 meie klubi ujujat. Võistelda sai 100m vabalt-, rinnuli- ja seliliujumises ning lisaks ka 4x50m teateujumises. Meie noortele riputati individuaaldistantsidel medal kaela 22 korral ja lisaks saavutati auväärsed I ja II koht meeste teateujumises ja II koht naiste teateujumises.

Täispika protokolliga saab tutvuda siin.

Väljavõte võistlusprotokollist

Harjumaa 2014.a meistrivõistlused ujumises, 5.aprill 2014, Keila Tervisekeskuse 25m ujula

Tüdrukud 2000 ja hiljem sündinud
Viidas, Kerli: 100m vabalt 1.07,24 III koht (naiste 9.koht) ; 100m rinnuli 1.32,13 6.koht (naiste 10.koht) ; 100m selili 1.17,25 II koht (naiste 7.koht)
Nurk, Lisanne: 100m vabalt 1.12,05 5.koht (naiste 13.koht) ; 100m rinnuli 1.39,29 8.koht (naiste 15.koht) ; 100m selili 1.21,53 5.koht (naiste 13.koht)
Muidre, Maige: 100m vabalt 1.13,87 6.koht (naiste 15.koht) ; 100m rinnuli 1.43,81 9.koht (naiste 16.koht) ; 100m selili 1.26,21 7.koht (naiste 17.koht)
Betti Nora Raasman: 100m vabalt 1.17,57 9.koht (naiste 22.koht) ; 100m selili 1.34,12 9.koht (naiste 20.koht)
Lindepuu, Marie: 100m rinnuli 1.36,91 7.koht (naiste 14.koht)

Neiud sa 1998-1999
Danilov, Margaret: 100m vabalt 1.03,20 I koht (naiste III koht) ; 100m rinnuli 1.27,37 II koht (naiste 6.koht) ; 100m selili 1.12,65 I koht (naiste 4.koht)
Pak, Heleene: 100m vabalt 1.08,44 4.koht (naiste 10.koht) ; 100m rinnuli 1.22,83 I koht (naiste II koht)

Naised
Pak, Gerda: 100m vabalt 1.00,40 I koht ; 100m selili 1.10,65 II koht

Poisid 1998 ja hiljem sündinud
Hiie, Matis: 100m vabalt 55,68 I koht (meeste I koht) ; 100m selili 1.01,48 I koht (meeste I koht)
Raud, Joosep: 100m vabalt 1.01,12 4.koht (meeste 8.koht) ; 100m rinnuli 1.24,54 8.koht (meeste 12.koht)
Herem, Karl Richard: 100m vabalt 1.03,40 9.koht (meeste 13.koht) ; 100m selili 1.12,23 4.koht (meeste 5.koht)
Kleinson, Oskar: 100m vabalt 1.08,82 16.koht (meeste 27.koht) ; 100m selili 1.15,63 8.koht (meeste 10.koht)
Orro, Ott: 100m vabalt 1.09,25 18.koht (meeste 29.koht) ; 100m selili 1.18,16 11.koht (meeste 14.koht)
Einlo, Robert Erich: 100m vabalt 1.18,17 25.koht (meeste 39.koht) ; 100m rinnuli 1.33,97 15.koht (meeste 24.koht)
Arusalu, Siim: 100m vabalt 1.21,90 28.koht (meeste 42.koht)
Zahharov, Gregori: 100m vabalt 1.22,15 29.koht (meeste 43.koht) ; 100m rinnuli 1.57,71 20.koht (meeste 32.koht)
Arusalu, Emil: 100m rinnuli 1.34,81 17.koht (meeste 26.koht)
Lamp, Ralf: 100m selili 1.30,41 18.koht (meeste 21.koht)

Noormehed sa 1996-1997
Tikerpuu, Frants: 100m vabalt 56,88 I koht (meeste III koht) ; 100m rinnuli 1.14,36 I koht (meeste I koht)
Heinla, Karlos: 100m vabalt 57,88 II koht (meeste 4.koht) ; 100m rinnuli 1.21,92 II koht (meeste 9.koht) ; 100m selili 1.12,13 I koht (meeste 4.koht)

Mehed
Sei, Daniel: 100m vabalt 59,35 6.koht
Kõrge, Mattias: 100m rinnuli 1.17,93 III koht

4x50m teateujumine (naised)
Keila Swimclub (Margaret Danilov, Kerli Viidas, Heleene Pak, Gerda Pak): 1.57,78 II koht 

4x50m teateujumine (mehed)
Keila Swimclub II (Daniel Sei, Mattias Kõrge, Robert Aas, Rudi Reinkort): 1.43,91 I koht
Keila Swimclub I (Matis Hiie, Joosep Raud, Karlos Heinla, Frants Tikerpuu): 1.44,30 II koht
Keila Swimclub noored (Emil Arusalu, Robert Erich Einlo, Gregori Zaharov, Ott Orro): 2.11,58 9.koht
Keila Noored (Siim Arusalu, Karel Kuus, Georg Kleinson, Ralf Lamp): 2.32,18 10.koht

Jaga seda lehte maailmaga: