Taanis, Koldingis, 9.-11.detsembrini toimunud järjekordsetel Põhjamaade Juunioride meistrivõistlustel (25m ujulas) osales Keila Swimclubist klubi esiujuja Matis Hiie. Juba mõned aastad toimub paralleelselt juunioride meistrivõistlustega ka arvestus nn avatud klassis ehk absoluutarvestuses. Matis võistles selles arvestuses ja püstitas kõikidel seliliujumisedistantsidel tublid isiklikud rekordid. Matis ujus kõikidel distantsidel ka õhtustes finaalides.

Matise tulemused: 50m selili eelujumises 25,69, finaalis 25,80 ja 8.koht. 100m selili 56,35, finaalis 55,39 ning 7.koht. 200m selili 2.02,84, finaalis 2.01,83 ja 5.koht. 

Rõõmustav on Matise areng just selles mõttes, et isiklikud paranesid nii sprindis kui pikematel distantsidel. See on kindel märk, et harjutatakse läbimõeldult ja plaanipäraselt. Koostöö treener Toni Meijeliga edeneb viljakalt. Kindlasti on märgata ka Keila Tervisekeskuses hosteli avamisega lisandunud treeningtingimuste ja võimaluste mõju. Juba sellel nädalalõpul algavad KalevSpa ujulas vabariigi lühiraja meistrivõistlused ning siis on oodata lisaks Matisele ka teiste klubi koondise ujujatelt rõõmustavaid tulemusi.

Keila Swimclubi soovib kõigile meeldivat Jõuluaega!

Jaga seda lehte maailmaga: