24.-25.mail peeti maha järjekordsed Tartu AURA CUP ujumisvõistlused. Aura 50m ujulas olid mõõtu võtmas meie noorte paremik- meie homsed lootused. Osavõtjate arv oli väga suur, mis näitab ujumise populaarsuse edasist kasvu meie noorte hulgas.

Margaret Danilov koos oma treeneri Andres Olvikuga. Pildi autor: Tõnu Meijel

Margaret Danilov koos oma treeneri Andres Olvikuga. Pildi autor: Tõnu Meijel

Keila Swimclubi esindasid neil võistlustel kaks võidujanulist tüdrukut- Margaret Danilov ja Heleene Pak. Kuigi mõlemate sünniaastaks on 1999 (EUL vanusklasside arvestuses on see veel juunioride vanus), võistlesid nad vapralt naiste arvestuses.

Eriti tubli oli taas Margaret, kes võitis naiste arvestuses tublide isiklike rekorditega nii 200 kui ka 400m vabaltujumised aegadega 2.17,31 ja 4.48,54. Sprindidistantsil, 50m vabaltujumises tuli Margaretil veel leppida IV kohaga. Aeg 28,72.

Väga motiveeritud treeningutesse suhtumine hakkab järjest rohkem tulemusi andma Heleene Pak’i stardides. Teine koht 100m liblikas 1.14,77 ja kolmas koht 100m rinnuliujumises 1.21,10.

Meie klubi koondislaste järgmised stardid on juba 7.juunil Keila Tervisekeskuse ujulas, kus peetakse maha Arena Keila CUP XIII. Startide algus kell 12.00.

Tõnu Meijel
Keila Swimclub

Jaga seda lehte maailmaga: