18.-20.detsembril, KalevSpaa 25m ujulas peetud lühiradade ujumise meistrivõistlustel toodi klubi jõulude kingikotti koguni 10 medalit.

Meie klubi juuniorid pronksmedalil. Pildi autor: Andres Olvik

Meie klubi juuniorid teateujumise pronksmedalil. Pildi autor: Andres Olvik

Absoluutarvestuses naistele võitis kaks kuldmedalit Gerda Pak s.1993 100 ja 200 meetris liblikujumises aegadega vastavalt 1.02,34 ning 2.19,24. Kuldmedali sai ka Gerda noorem õde Heleene s.1999, kes oli parim juunioride arvestuses 200 meetris kompleksujumises ajaga 2.33,77. Juunioride arvestuses võitis Matis Hiie s.1998 koguni kolm hõbemedalit, kõik oma paraadujumisviisis, milleks on seliliujumine. 50 meetrit 26,88, 100 meetrit 58,38 ja 200 meetrit 2.07,15. Medalita ei jäänud ka Margaret Danilov s.1999, kes võitis hõbeda 100 meetris vabaltujumises tulemusega 1.01,24.

Omaette vägitükiga said aga hakkama klubi neiud M.Danilov, H.Pak, K.Viidas ja M.E.Martinson, kes juuunioride hulgas võitsid teateujumistes pronksmedalid nii 4 x 50 meetrit vabalt, 4 x 50 meetrit kombineeeritult ja 4 x 100 meetrit vabalt.

Hulganisti oli ka neljandaid ja viiendaid kohti. 2014 aasta oli Swimclubile väga edukas aasta. Mõned päevad peetakse Jõulurahu ja veel enne aastavahetust algab uus tsükkel kõvade treeningutega, et pidada silmas sihti osavõtuks Euroopa juunioride meistrivõistlustel 2015.a. juulikuus.  

Väljavõte protokollist 

Eesti Lühiradade Meistrivõistlused, 18.-20.detsember 2014, Tallinna KalevSpa 25m ujula

Naised 
Gerda Pak (sa 1993): 200m liblikat 2.19,24 I koht ; 100m liblikat 1.02,34 I koht ; 50m liblikat 28,44 /eelujumine III koht/ 28,27 finaal IV koht

Juuniorid/neiud 
Margaret Danilov (sa 1999): 50m vabalt 28,34 VI koht ; 200m vabalt 2.18,54 VI koht ; 400m vabalt 4.53,89 VI koht ; 100m vabalt 1.01,24 II koht
Heleene Pak (sa 1999): 200m rinnuli 2.54,23 VI koht ; 50m rinnuli 36,30 10.koht ; 10 m liblikat 1.13,56 7.koht ; 200m kompleksi 2.33,77 I koht
Kerli Viidas (sa 2000): 50m vabalt 28,88 7.koht ; 200m selili 2.25,93 IV koht ; 200m vabalt 2.22,88 10.koht ; 100m selili 1.11,65 IV koht ; 100m vabalt 1.03,74 8.koht

Marie Elisabeth Martinson (sa 2000): 50m vabalt 28,88 7.koht ; 100m liblikat 1.15,85 11.koht ; 50m liblikat 32,00 10.koht ; 100m vabalt 1.04,08 9.koht
Maige Muidre (sa 2000): 50m vabalt 31,05 26.koht ; 100m liblikat 1.19,01 13.koht ; 50m liblikat 33,59 16.koht ; 100m vabalt 1.07,57 21.koht

Juuniorid/poisid 
Matis Hiie (sa 1998): 100m kompleksi 1.01,59 IV koh; 200m selili 2.07,15 II koht ; 100m selili 58,38 II koht ; 50 m selili 26,88 II koht
Frants Tikerpuu (sa 1997): 50m vabalt 24,48 9.koht ; 50m rinnuli 29,98 /eelujumine 6.koht/ ; 100m vabalt 54,44 V koht
Joosep Raud (sa 1998): 50m vabalt 26,22 26.koht ; 100m kompleksi 1.05,94 14.koht ; 100m liblikat 1.02,19 7.koht ; 50m liblikat 28,53 21.koht ; 100m vabalt 58,91 22.koht

Noored/Tüdrukud 
Lisanne Nurk (sa 2001): 50m vabalt 30,10 13.koht ; 200m vabalt 2.27,88 10.koht ; 50m liblikat 34,80 15.koht ; 400m vabalt 5.16,88 9.koht ; 100m vabalt 1.07,18 12.koht
Karina Koort (sa 2002): 50m vabalt 31,91 29.koht
Betti Nora Raasman (sa 2002): 50m vabalt 33,33 43.koht ; 50m selili 39,02 25.koht

Poisid 
Oskar Kleinson (sa 2000): 100m liblikat 1.08,98 16.koht ; 100m selili 1.08,72 17.koht ; 50m selili  31,61 17.koht  

Teated 

Naised/juuniorid
Keila N Juuniorid: /Danilov,M; Pak H; Martinson,M; Viidas,K/ 4 x 50m vabalt 1:53.76 III koht
Keila N Juuniorid: /Danilov,M; Martinson,M; Pak,H; Viidas,K/ 4 x 50m kombineeritult 2:08.77 III koht
Keila N Juuniorid: /Pak,H; Viidas,K; Martinson,M; Danilov,M/ 4 x 100m vabalt 4:12.16 III koht 

Mehed
Keila Swimclub: /Hiie,M; Raud,J; Tikerpuu,F; Meijel,T/ 4 x 50m vabalt 1:39.80 V koht
Keila Swimclub: /Hiie,M; Raud,J; Tikerpuu,F; Meijel,T/ 4 x 50m kombineeritult 1:50.43 7.koht 

Tõnu Meijel
Keila Swimclub

 

Jaga seda lehte maailmaga: