3.veebruaril oli Keila Tervisekeskuse 25m ujulas tõeline ujumise pidupäev. Maha peeti Eesti Ujumisliidu Noortesarja II etapi kahe tsooni võistlused. Startis üle 400 noorujuja. Swimclubi ujujad startisid hommikupoolses osas. Stardis oli 15 tüdrukut ja 13 poissi. Kokkuvõtteks saab tõdeda, et ujujad ja treenerid on teinud head tööd ning ka medalikohad ei lasknud ennast kaua oodata. Meie klubi tüdrukud võitsid kokku 6 medalit, neist kolm kulda, 2 hõbedat ja ühe pronksi.

Kahe esikohaga oli meie edukamaks 11-aastane Emma Sofia Lootus võites nii 50m vabalt ujumise kui 50m seliliujumise distantsid aegadega 33,90 ja 39,54. Samuti 11-aastase klassis võistelnud Kirke Madar võitis kuldmedali 100m kompleksis 1.22,98 ning tuli hõbedale 50m liblikujumises 37,58. Aila-Ly Rogatkin võitis samuti 11-aastaste vanuseklassis hõbemedali  50m seliliujumises 39,77. Samas vanuseklassis võitis pronksmedali Laura Jürgenson 50m vabalt ujumises 37,90. Tublid olid tüdrukud ka vanemates vanuseklasside võites rõõmustavalt palju kohti esikuuikus. Medalile tuli 12-aastaste tütarlaste arvestuses Anni Mari Laupmaa 100m liblikujumises 1.30,40.
Ka poisid on teinud treeningutel tublit tööd ja väga tihedas konkurentsis tuli ka siin medalid. 13-aastane Johan Rene Raasman viis koju hõbemedali 100m liblikujumises 1.21,36 ja pronksmedali 200m kompleksujumises 2.55,53. Aasta nooremate arvestuses  sai pronksmedali Nikita Sinkarjov 50m liblikujumises 42,40. Lisaks said poisid nagu tüdrukudki hulgaliselt esikuuiku kohti, mis annab lootus ja ka selge märgi, et hooaeg tuleb edukas.
Õnnitleme kõiki ujujaid ja nende treenereid ning samuti ka lapsevanemaid. Kõikides klubi osakondades tehakse tublit tööd ja selline tegevus ei jää tulemusteta. Ees on veel NS III etapp, siis finaal ning palju  teisi võistlusi.
Jaga seda lehte maailmaga: