Kuigi uus ujumishooaeg on hoogu kogunud juba mitu kuud, siis Keila Tervisekeskuse 25m ujulasse jõudis EUL võistluskarusell reedel, 9.novembril. Maha peeti EUL Noortesarja I etapp. Taas on uuenenud võistluste formaat. Tänavu peetakse neljale vanuseklassile võistlused ühel päeval, kuid kahes osas. Hommikul võistlevad kaks nooremat vanuseklassi ja pealelõunal kaks vanemat vanuseklassi. Keilas oli hommikul stardis 300 ujujat ja pealelõunal võtsid teineteisest mõõtu ligi 200 noorujujat. Keila Swimclub pani välja 26 noorujujat. Ujujaid oli Keilast, Rae vallast Jürilt, Kuusalust ja Laulasmaalt. Tõsine ujumispäev oli klubi ujujatele edukas. Lisaks suurele hulgale isiklikele tipptulemustele jagus klubi ujujatele ka medaleid.

Kahekordne kuldmedalist Kirke Madar. Pildi autor: Raili Puolokainen

Kahekordne kuldmedalist Kirke Madar. Pildi autor: Raili Puolokainen

Meie supertäheks tõusis 2007.a sündinud KIRKE MADAR (treener Britta Westholm) kahe kuldmedali võitmisega. 100m vabalt 1.08,47 ja 200m vabalt 2.29,62. Hõbemedal riputati kaela 2006.a sündinud JANELI LUTS´ule (treener Britta Westholm) 100m rinnuli 1.21,49 ja 2004.a sündinud KAI ROBERT TIEDE´le (treener Britta Westholm) 100m vabalt 58,62. 2007.a sündinud EMMA SOFIA LOOTUS (treener Marianne Seiman) võitles ennast 100m selili 1.22,90 pronksmedalile.

Lisaks medalitele saavutati veel hulgaliselt kohti esikümne sees. Nendeks olid Marta Kiik, Maarja Katherine Link, Laura Murel, Karita Nurmsalu, Lisette Tiits ja Nikita Sinkarjov. Nii medalivõitjatel kui ka esikümnesse pääsenud ujujad on tõenäoliselt võistlemas ka Noortesarja finaalvõistlustel 2019.a juunis, mis peetakse traditsiooniliselt Keila Tervisekeskuses.

Kõiki tulemusi näeb siin.

Tõnu Meijel
Keila Swimclubi peatreener

Jaga seda lehte maailmaga: