21.-23. detsembril toimusid uues Sõle tänava ujulas vabariigi lühiradade ujumise meistrivõistlused. Kaugelt üle 400 ujuja said proovida uue ujulavanni kiirust ning samas ka tunda teatuid keerukusi võistluste logistikas. Kuid korraldajad said esmalt võimatuna näivate probleemidega siiski üsna rahuldavalt hakkama.

Gerda Pak paremalt esimene. Pildi autor: Tõnu Meijel

Gerda Pak paremalt esimene. Pildi autor: Tõnu Meijel

Seda võib ka ütelda meie klubi ujujate tulemuste kohta. Ligi 80% isiklikke tipptulemusi, see on suurepärane tulemus ja hinnang hästi tehtud töö kohta. Medaleid võitsid Gerda Pak naiste, Matis Hiie meeste ja Marcus Forsel noorte arvestuses. Marcus püstitas veel ka poiste vabariigi tipptulemuse. Igati positiivne üldpilt. Nüüd siis jääb üle soovida kõigile HÄID PÜHI! Ja eks siis Uuel Aastal uue hooga edasi.

Tõnu Meijel

Jaga seda lehte maailmaga: